Kopírujte pouze s touto klikačkou!

Zapoj se do bublinky přímo zde!
Napište Váš názor na The Suite Life Of Karan and Karib přímo zde!

Kontrola a náběr AFFS

Budu moc ráda, když se podíváte a zanecháte koment na mém druhém blogu - www.naruto-uchihabrothers-story.blog.cz. Nejvíc by mě potěšili komenty k povídkám. Všem, kteří se tam alespoň podívají, moc děkuji! :)

Duben 2011

Jsem zpět!

30. dubna 2011 v 12:16 Různé
Ahoj, tak jsem zpět, pardon, že jsem nenapsala dřív, bratranci odjeli ve čtvrtek o půl deváté, jak jsme se loučili, než jsem šla do školy, tak jsem i brečela, už jsem si na ně zvykla a potom, když vždy odjedou, tak je doma strašně ticho a nuda. Ale dobrá zpráva, konečně mám na počítači NARUTO SHIPPUUDEN ULTIMATE NINJA 5! Jupí!!! To je nejlepší hra na světě! Ale jen v multiplayeru, jinak je o ničem, bohužel... :-( Ale co, jsem teda zpět a to je hlavní! :-)


Už jen pár hodin!!!

19. dubna 2011 v 16:31 Různé
Už jen pár hodin mě dělí od toho, že konečně přijedou bratranci! Já se nemůžu dočkat, každou chvíli by se tu mohli objevit! Zatím půjdu, papa! :-)

Dobrodružný život - 2. díl

14. dubna 2011 v 19:33 Dobrodružný život
Dny ubíhaly jako voda my pořád chodili na Kalvárku. jednou jsme tak stáli už na hliněné cestě u lesa. Kuba začal:
"Hele, mě už to tady nebaví, jenom tak stát. Jdeme nahoru, ne?" Ale nikdo nechtěl jít.
"Tak já jdu sám." pokračoval. Já si ale nemohla pomoct:
"Já jdu taky, nejsem srab!" řekla jsem, ikdyž jsem se bála jít. Tak jsme s Kubou stoupali pomalu nahoru. Říkali jsme jim ale, ať jsou ticho. Ale až jsme byli nahoře a už na ně nedohlédly, tak začala jedna z nich křičet. Podle hlasu jsem poznala, že je to Adéla:
"Hej, Áňo(tak mi někdy říkají), Kubo! Slyšíte?" My neodpovídali, jen jsme si tam říkali pro sebe. Hlavně začal potichu a naštvaně mluvit Kuba:
"Sakra, ať drží hubu! Ta Adéla je úplná kráva! Jestli tu teď ti feťáci jsou, už o nás budou vědět!"(Pardon za sprostá slova, ale tohle on říkal.) Já jsem s ním jen souhlasila. Nic se ale nehýbalo, tak jsme stoupali dál. Vylezli jsme až nahoru, skoro k louce. Tam byla rampa na kola, protože na Kalvárce bylo spousty takových ramp a chodili tam kluci skákat. Vylezli jsme na tu rampu, byla totiž dost vysoká, tak jsme lépe viděli. Nikde nikdo, tak jsme slezli a šli na louku. Prošli jsme po okraji lesa a potom okolo plotu, kterým byla ohraničena malá zahrádka a chatka. Potom jsme se zase dostali k hranici lesa. Kuba později zatočil do lesa. Já, protože jsem se bála(teď už bych se nebála, zažila jsem mnohem děsivější věc na Kalvárce), tak jsem potichu řekla:
"Pojďme radši po okraji lesa, ne?"
"Ale proč? Tak klidně běž, já jdu tudy."
"tak jo, jdu s tebou. Je horší jít sám po okraji, než s někým v lese." Řekla jsem a vydali jsme se hlouběji do lesa. Procházeli jsme okolo "hřiště", tam chodili družiny a dobře se tam hrálo. Také to bylo středisko těch feťáků. Tak jsme si radši dávali dobrý pozor. Ale nic. Sem tam jsme něco zahlédli, ale moc jsme tomu pozornost nevěnovali. Potom jsme slezli dolů na cestičku a tudy jsme šli kolem hřbitovní zdi. Přišli jsme k holkám, které tam čakali. Ihned spustili:
"Tak co, viděli jste něco?"
My jsme odpovídali:
"Ne, jenom jsme něco slyšeli... Znělo to jako "pomoc"..."
"Taky jsme tu něco takového slyšeli. A ještě k tomu nějaký křik."
Chvíli jsme se tam ještě bavili, ale potom jsme už museli jít.

Poznámky:
Tak je tu druhý díl. Napište prosím, co si o tom myslíte. :-) Zatím je to nuda. Ve 3. díle bude asi jedna historka, nevím jak bych to jinak řekla. Prostě, já u toho nebyla a holky mi to potom vyprávěli. A ještě možná tam bude můj nejtragičtější zážitek s Kalváristy(tak říkáme těm feťákům :-D). Ne, že by se nám něco stalo, ale už i tak to byla hrůza. Potom se ale bude dít ještě něco horšího, ale to už se nebude týkat Kalváristů...

Těším těším, nemůžu se dočkat! :-)

14. dubna 2011 v 17:02 Různé
Asi mi nebudete věřit, ale já nechci víkend! :-) Chci pondělí, chci do školy!!! :-D Já se toho pondělí vážně nemůžu dočkat, protože bude týden před Velikonoci a to pondělí-středu by někdy měli přijet bratranci ze Švýcarska - Alexandr a Martin! Ale mluví česky! Oni jsou česká rodina, i doma, ve Švýcarsku mluví česky... Já nevím vůbec, jak si ten čas ukrátit, prostě nezvládám! Já už to nevydržím!!! :-D Moc a moc je mám ráda! Takže počítejte, že nějak, řekněme od úterý asi tak do čtvrtka až po Velikonocích tady nebudu. A jestli jo, tak jen hrozně málo. Dneska něco přidám, možná druhý díl Dobrodružného života. Ale jenom možná, musíte mě ukecat! :-D Čím víc komentů, tím dřív bude další díl! :-D
(Mohlo by být: Dylan - Alexandr, Debby - já, Cole - Martin :-D)

Dobrodružný život - 1. díl

13. dubna 2011 v 17:04 Dobrodružný život
Jednoho dne, bylo to zrovna ve středu, asi tak v říjnu, jsem šla s kamarádem Kubou o volné hodině do cukrárny. Šlo se okoli pole, nad kterým byl les - Kalvárie. On mi povyprávěl, že od své sestry slyšel, že tam jsou feťáci, kteří když tě uvidí, a ty jim nějak začneš nadávat, nebo tak něco, tě přivážou na 3 hodiny ke stromu. Já jsem tomu teda nevěřila, ale měla jsem ráda dobrodružství. Sice jsem tomu nevěřila, ale čemu by vadilo, si to ověřit? Tak jsem se za dva týdny domluvila s kamarádkami, že půjdeme na jednu louku, kousek nad Kalvárkou a tam budeme dělat blbosti a probírat holčičí věci. Tak jsme se vydali. Jenže potom jsem si vzpoměla na to, co mi říkal nedávno Kuba. Tak jsem jim to řekla a oni souhlasily, že to půjdem vypátrat. Potom se k nám, ani nevím jak, připletl Kuba a šel s námi také. Tak jsme přišli až pod kopec, kde byla ulice Pod Kalvárií. Tam jsme se zastavili a chvíli si povídali. Potom jsme se ale vydali nahoru, k lesu. Cesta nám trvala tak nejvíce dvě minuty. Konečně už jsme nestáli na asfaltové cestě, ale na hliněné, která vedle kolem hřbitovní zdi k polím, u kraje lesa. Ale nebyla to malá pěšinka, byla dostatečně velká na to, aby tudy projelo auto. Ale už odpočujeme. Cesta se tedy zatáčela za roh, ale les byl na druhou stranu. Chvíli jsme se rozhlíželi a vydali se pomalu nahoru, do kopce. Kdyby ťo alespoň nebylo do kopce! Všechn y nás štvalo, že cesta v lese vede do kopce. Moc vysoko jsme stejně nevyšli. Nechtěla jsem si to přiznat, ale bála jsem se. A na ostatních bylo také vidět, že jim není moc do smíchu. Naráz jsme všichni zpozorovali pohyb. Kdyby jenom pohzb, mohlo to být nějaké zvíře. Ale my poznali lidi. Nemohli to být děti, jako my, tedy jedenáctiletí. Minimálně jim bylo 15, protože byli hodně vysocí. Do obličeje jim ale vidět nebylo. Možná ano, ale my nestáli. Rozběhli jsme se ihned dolů z kopce a potom i ulicí, kterou jsme přišli. Zastavili jsme se až dole. Byli odtud vidět keře a několik stromů Kalvárie. za chvíli sjemsi začali myslet, že to byla jen fantazie. Ale potom jsme se přesvědčili, že to nebyli jen přeludy. My totiž viděli ty lidi, jak běží taky z kopce dolů a schovávají se za keře, odkud nás pozorují. My byli ale dost daleko, takže kdyby měli pistole, tak by nás stejně netrefili. A kdyby ao, tak by museli být buď mistři a nebo by měli velké štěstí. Ale zpět k příběhu. Byli tři. A nebo jich bylo víc? Nevíme, ale viděli jsme tři. jeden byl ve světle modré mikině, druhý v černé a třetí v bílé. Neměli už jsme moc času a taky jsme se celkem bali. Uznejte, je nám jedenáct a některým bylo deset. Navíc jsme měli být za chvíli ve škole, protože končila volná hodina. Tak jsme se rozběhli do školy a ve výtvarce se ještě o tomto zážitku bavili.

Poznámky:
Tohle byl takový úvod. Nic proti tomu, co jsme zažívali později a co jsme zažili dnes. :-D Později už totiž nepůjde jen o ty feťáky na Kalvárce. :-D Tak ale, snad se vám to líbilo a potom přibude i přímá řeč(kdo neví, co to je, tak se to dává do " " :-D). Je to už půl roku a já si toto tolik nepamatuju, ale příště už to bude lepší. Snad vás tento první díl neodradí a přečtete si i další. Ale vůbec nevím, kdy bude! :-)

Další zážitek

13. dubna 2011 v 16:24 Různé
Dnes jsme byly s kámoškama zase u Kalvárky a máme z tama další zážitek, takže se už asi dnes pustím do prvního dílu, abych na to nepozapomínala. :-D Ale ty první díly nebudou nic moc, protože je to už půl roku a já si to tolik nepamatuju... :-) Jen jeden hodně starý zážitek si dost dobře pamatuju, a vím, že mi to nebudete věřit... Tak ale já jdu pst, zatím ahoj! :-)

Dobrodružný život - Úvod

12. dubna 2011 v 20:00 Dobrodružný život
Ahoj! Takže, nemám co přidávat, tak napíšu něco, jak už jsem zmiňovala k mému dobrodružnému životu, co tu budu zmiňovat. :-) Nebudu ale psát o čem to bude, jen tak napíšu, abyste alespoň trochu věděli, o co se jedná...
Takže, začneme s těmi, co se tam budou vyskytovat:
Aneta(Nebo prostě já... xD)
Máša(Marika, bude se tam vyskytovat skoro pokaždé)
Eliška(bude tam skoro pokaždé)
Kuba(jen občas)
Pavlína(jen občas)
Nikola(jen občas)
Petra(celkem často, ale až později)
Kačka(Kateřina, celkem často, ale až později)
Markéta(celkem často, ale až později)
Tereza(jen jednou)
Tak to jsou všichni, kteří budou nějak v tomto příběhu, ale jenom naši kámoši ze třídy. Samozřejmě tam budou i nějací "záporáci". :-D Možná se vám to bude zdát jako vymyšlený, ale celé jsme to ZAŽILI a je to PRAVDA!!! Skoro pořád se vám to bude zdát jako vymyšlené, nebo alespoň, že jsem si to trochu domyslela, ale není to tak! Budu psát čistou pravdu, co jsme zažili, prožili a ještě přidám, co prožijeme. A jestli tam něco nebudete věřit, tak nevěřte, ale já nelžu!!!
Něco k povídce:
Odehrává se to v městě, kde bydlím(nenapíšu jméno) a hlavně v lese(nebo u) Kalvárie(říkáme Kalvárka). No, vše budu vysvětlovat v 1. dílu, jak to začalo, koho to napadlo a jak. Nechte se překvapit! :-)
P.S.: Vůbec nevím, kdy bude ten 1. díl! :-D

Nevím co přidat... :-) A ještě jedna prosba

12. dubna 2011 v 16:50 Různé
Ahoj, něco bych teď ráda přidala, mám na to náladu... :-D Ale zase nevím co. :-( Prosím, poraďte! :-) Děkuju!
A ještě bych moc chtěla, abyste hlasovali pro Dylana Sprouse ve třetímk kole SONC Tady. Děkuju moc! :-)

http://www.contactmusic.com/pics/la/abc_allstar_party_11_180708/dylan_sprouse_5166275.jpg

Dylan se nechal ostříhat!

11. dubna 2011 v 16:39 Zack Martin/Dylan Sprouse
Pro mě je to teda šok! Podle mě se to k němu vůbec nehodí, ale co na to říkáte vy?

ZDROJ: TU!


Tanec xD

10. dubna 2011 v 19:28 Obrázky


D&C Sprouse 01

10. dubna 2011 v 19:21 Obrázky
Dylan Sprouse Actors and twin brothers, Dylan Sprouse and Cole Sprouse pose for a picture at the Disney/ABC Television Group All Star Party held at the Ritz Carlton Hotel on January 14, 2007 in Pasadena, California.
(Mají super oblečení, taky bych takové chtěla. xD)

(Jsou nádherní!!! :-D)


(Sexy! xD)


HOT or NOT Květen 2011

10. dubna 2011 v 12:34 Fotky měsíce a Hot or Not
Rozhodla jsem se, že taky budu mít HOT or NOT. Oni tu vypadají skvěle na této fotce!!! :-) Dávám HOT!


Fotka měsíce května!

10. dubna 2011 v 12:01 Fotky měsíce a Hot or Not
1. fotka

2. fotka

3. fotka

Já osobně hlasuju pro druhou fotku... :-)

V poslední době...

10. dubna 2011 v 11:32 Různé
V poslední době zažívám samé dobrodružné události se svými kamarádkami a někdy i kamarády... Ale protože je to něco, o čem by se neměli dozvědět rodiče, tak jestli chcete, mohla bych to psát sem... Napište, pro mě je to fakt bezva, to, co zažívám, tak ale je to přece blog o D&C Sprouse, tak rozhodněte vy, co navštěvujete můj blog! Děkuju! :-)

(K obrázku: Oni jsou tak nádherní!!! Miluju je! :-D)