Kopírujte pouze s touto klikačkou!

Zapoj se do bublinky přímo zde!
Napište Váš názor na The Suite Life Of Karan and Karib přímo zde!

Kontrola a náběr AFFS

Budu moc ráda, když se podíváte a zanecháte koment na mém druhém blogu - www.naruto-uchihabrothers-story.blog.cz. Nejvíc by mě potěšili komenty k povídkám. Všem, kteří se tam alespoň podívají, moc děkuji! :)

Září 2011


Hrůza!

30. září 2011 v 14:52 Různé
Ahoj, nevím jak vám(ale asi jen mě) někdo pořád píše komentáře, které jsem úplný nesmysl. Ne ufgusdhgiohgruhys, ale normální slova, ale k článku vůbec nepatří, nebo je to nějaká blbost. A každý komentář je z jiného IP, nevím co s tím... :-((( Poraďte!
Já jsem hrozná! :D

29. září 2011 v 17:44 Různé
Ahoj lidi! Jsem hrozná, včera jsem sem dala nový dess a teď jsem udělala nový! :D Ale co, lepší dřív, než nikdy. Ještě nemám hotové popisky, ty dodělám někdy jindy. Prozradím vám: je Halloweenský. Ano, tady tento dess, co teď mám tu vydrží až do Halloweenu a potom tu bude ten nový. Jsem s tím novým spokojená na 70%... Možná ho ještě vylepším, ale nevím... takže, možná dnes něco přidám, nebo půjdu ven. Nwm, tak zatím čau! :-)Dylan And Cole's Sweet Life (CBS News)

28. září 2011 v 12:08 Videa
Starý ale skvělý video! :-) Bohužel sem nejde vložit, takže ho najdete zde.
Desátý desing!

28. září 2011 v 11:33 Desingy

Číslo: 10
Barvy: Bílá, černá
Fotky: Sladký život Zacka a Codyho
Délka výroby: 1 hodina
Datum uvedení na blogu: 28. září 2011

Tak co, líbí se vám? Prosím komenty! :-)


Oko....

27. září 2011 v 19:06 Různé
Ahoj! Divnej název, co? Oko.... Včera mi mamka řekla, že mám něco černého v oku. Tak jsem si řekla, že to asi bud emuška, nebo špinka. Tak to z tama pižlám jak debil :D a furt to nechce ven! tak jsme dnes jeli na pohotovost a tam zjistili, že to mám popálené. Nejspíš z toho, jak jsem nesla v průvodu tu pochodeň... Dnes se tu možná něco objeví, ale nevím... Tak zatím ahoj! :-)


3x02 - Summer of Our Discontent

27. září 2011 v 14:32 Sladký život Zacka a Codyho - 3. série AJ

Druhá část sem nelze dát, naleznete zde.

Ani třetí, takže zde.