Kopírujte pouze s touto klikačkou!

Zapoj se do bublinky přímo zde!
Napište Váš názor na The Suite Life Of Karan and Karib přímo zde!

Kontrola a náběr AFFS

Budu moc ráda, když se podíváte a zanecháte koment na mém druhém blogu - www.naruto-uchihabrothers-story.blog.cz. Nejvíc by mě potěšili komenty k povídkám. Všem, kteří se tam alespoň podívají, moc děkuji! :)

Prosinec 2011

Debby Ryan zdraví Českou republiku a Maďarsko!

31. prosince 2011 v 18:59 Bailey Pickett/Debby Ryan

Debby napsala na Facebook a Twitter zprávu Maďarsku a České republice! :-)

Originál:
Dear Hungary and Czech Republic,
I hope you enjoy the premiere of Jessie on December 31, 2011 on Disney Channel France. Let me know what you think.Love, D.
Překlad:
Drahé Madarsko a Česká Republiko, doufám že se těšíte na premiéru seriálu Jessie 31.Prosince 2011 na Vašem Disney Channel. Dejte mi vědět, co si o serialu myslíte s láskou, D.
Zdroj:


Promiňte, ale nic....

30. prosince 2011 v 21:01 Různé
Ahoj! Já vím, že jsem Vám na dnešek něco slíbila, ale nic, no.... :-( U babičky jsem dostala The Sims 3 Po setmění a teď jsem to hrála skoro celý den, strašně mě to chytlo! :-D Teď už se mi nic nechce dělat, možná sem něco ještě dám, nevím. Ale teď se jdu dívat na nový díl Naruta, tak zatím bye!


Pokusím se, ale zítra nic

28. prosince 2011 v 22:13 Různé
Ahoj lidi! Promiňte, že tu nic není. Už jsem se docela vyzdravila, takže sem budu chodit. Ale zítra nebude nic, protože jedu na celý den k babičce, možná večer, ale nevím to jistě. Takže pozítří = zřejmě návrat§ Tak se těšte, ahoj! :-)Dejte mi dárek v podobě hlasu! :-D

24. prosince 2011 v 13:46 Různé
Ahoj, chtěla bych Vás poprosit o hlas tady: http://selenagomez-sel.blog.cz/1112/vanocni-soutez-3-kolo-hlasuj-kdo-postoupi-do-4-kola#komentar96172697 pro Dylana a Cola. Dejte mi to jako dárek k Vánocům, prosím! :-D

Vyhodnocení kontroly SBéček

24. prosince 2011 v 13:10 SB

Zapsali se, nechávám:
Britiska - www.selenagomez-sel.blog.cz
Jájinkáá..♥..:-* - www.sprouseandme.blog.cz
LiL.KarinQa - www.boystwins.blog.cz
washek - tsl-ondeck.blog.cz
Zack Domča.Daniel005 a Tekytka - disneychannelcz.blog.cz
BaiLey - tsl-ondeck115.blog.cz

Nezapsali se, nechávám:

Nezapsali se, mažu:

Nové:
テレサ a バーバラ - http://tym-7.blog.cz/
Tekytka&Likytka - disney.tekytka.blog.cz
Pulo - http://the-suite-life-cz.blog.cz/

Tak to bychom měli. :-D Za chvilku budete rozzařeni v menu. :-)
Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 12:50 Různé
Ahoj! Trochu jsem se vyzdravila a chci Vám popřát Veselé Vánoce! Nečekejte tu nic extra, protože nevím, jak dlouho budu moct sedět u PC. :-D Jinak jsem trhla můj rekord - za 2 dny jsem se stihla podívat na 21 dílů Naruta. :-D Jsem si opakovala smrt Orochimara, jak si Sasuke skládal tým, jeho boj proti Itachimu a ještě, jak mu Madara vyprávěl pohádku o Uchiha klanu. :-D A pak ještě nový díl. Ale tohle Vás asi nezajímá, co? :-)
Možná Vám udělám nějaké přáníčko(pro AFFSka a návštěvníky blogu). Asi Vás oběhnu a vyhodnotím kontrolu, ale to nevím jistě.

Tak pěkné svátky přeje
Anet! :-)


Pozastavení na 50% - jsem nemocná

22. prosince 2011 v 10:28 Různé
Ahoj, bohužel jsem onemocněla.... A ještě ke všemu před Vánoci. :-( Jak je v nadpisu: pozastavuji na 50%, protože se chci co nejrychleji uzdravit. Pokusím se sem alespoň denně něco dát, ale nevím jistě. Takže já jdu, mějte se! Čau!


Třináctý "Vánoční a novoroční" desing!

21. prosince 2011 v 16:00 Desingy

Číslo: 13
Barvy: Bílá, červená.
Fotky: Stills Sladký život Zacka a Codyho 1x21 Vánoce v TipTonu, Sladký život na moři 3x15 Koleda London a Vánoční obrázky
Délka výroby: 1 hodina
Datum uvedení na blogu: 21. prosince 2011

Líbí se Vám? Podle mě se docela povedl! :-)

Potřebuju dokopat k new dessu! :-D

20. prosince 2011 v 21:24 Různé
Brej večer, lidičky! :-D Jak nadpis říká, potřebuju, aby jste mě dokopali k novému dessu! Vánoce tu jsou za 3 dny a já...no, mám vybrané fotky, ale nevím, jak to udělat... Ale něco stihnu. Jenže potřebuju k tomuto článku co nejvíc komentů, aby to bylo! Jeden koment = najdu si čas o něco dřív. To znamená, že takovou 100 komentů! xD Ale ne, tolik lidí na můj blog ani za den nepřijde, ale tak pls, co nejvíc, ať mám motivaci! xD Tak já už jdu, dobrou noc.


Dvojčata s fanoušky! 8

20. prosince 2011 v 17:16 Obrázky
Už to opakuju po několiksetkráté, ale: Já chci taky takovou fotku! xDDvojčata v So Random!

20. prosince 2011 v 17:15 Obrázky

Tyto fotky se mi moc líbí! :-)


Jsem v 2. kole SONC!

20. prosince 2011 v 17:12 Různé
Ahoj, jsem v 2. kole SONC tady s Dylanem a Colem, tak bych byla ráda, kdyby jste mi dali hlásky! :-) Děkuju moc předem! :-)


Statistiky 50/2011

19. prosince 2011 v 19:10 Statistiky
Pondělí: 82
Úterý: 61
Středa: 67
Čtvrtek: 73
Pátek: 71
Sobota: 80
Neděle: 81

Celkem: 515 návštěv

Děkuju za návštěvnost! :-)

Naruto 0.1

19. prosince 2011 v 13:00 Naruto blbosti
Tááákže....tohle je 1. článek k mím Naruto kecům! :-D Jinak bych Vám chtěla říct, že do tohohle budu dávat i nějaké info, asi. :-D Protože většinu Naruto vůbec ale vůbec nezajímá, takže aby měli něco, proč si to přečíst + nechce se mi vymýšlet různé nadpisy k infu. :-D Přidám do tohoto článku pár super fotek, jednu písničku a...noo...těď vlastně nevím přesně, co všechno. :-D


Tady tuhle fotku mám strašně ráda, ikdyž Sasukeho nenávidím. Ten Akatsuki plášť k němu ale podle mě strašně sedí! :-D A na této fotce ten pohled, jakoby říkal: "Já jsem tady Uchiha, tak vypadni, než Ti něco udělám!" xD

Zdroj obrázku: www.tym-7.blog.cz
Hele, a zase Sasuke! :-D Ten malej, jakoby si myslel: "Co na mě ten úchyl sahá?!" :-D A ten velkej: "Já byl tak roztomilý, když jsem byl malý!" xDD

Zdroj obrázku: www.tym-7.blog.cz
Jsem už asi cvok, ale: Zase Sasuke! SasuIno mám docela ráda a tento obrázek se mi líbí! :-)

Zdroj obrázku: www.tym-7.blog.cz
Ano, zase Sasuke! xD Ale dávám to sem kvůli Itachimu a jeho: "Look! Look! It's my brother!" xD

Tuto písničku jsem si strašně oblíbila a asi se stává pro mě nejlepší písničkou týdne! :-) Fakt si poslechněte!


A tady máme bratrskou bitvu! :-D Sasuke(ano, zase on xD) vs Itachi! Tuto bitvu nenávidím kvůli jejímu konci, ale když tam Itachi sebere Sasukemu oko, tak v tu chvíli se to pro mě stává bitkou číslo 2. Ano, druhou, první vám ukážu příště! :-P :-D JInak Vám sem nedám třetí část, protože Vám to sem dávám jen proto, aby jste si to první video dali na 8:00 a to druhé shlídli do té doby, než se Sasukemu zaktivuje pečeť. :-D To je totiž ta část s očíčkem. xD Třetí část si kdyžtak najděte na youtube.


Tak to by asi stačilo, příště tu dám o něco míň Sasukeho, slibuju! :-D A k tomu, jak jsem Vám slíbila to info, tak teď zrovna Vám nic sdělit nepotřebuju! :-D jen pro mě prosím hlasujte v soutěžích! xD Ale v příštím Naruto už určitě nějaké to info bude! Tak čau a díky za přečtení! :-)


Ceny za párty pro mě od Januš

18. prosince 2011 v 17:37 Diplomky pro mě
Jsou vážně krásné, děkuju moc! :-)

3. díl - Ve službě

18. prosince 2011 v 12:43 Sladký život na moři - 2. série
Díl bohužel nebyl odvysílán celý, chybí poslední dvě minuty. :-(