Kopírujte pouze s touto klikačkou!

Zapoj se do bublinky přímo zde!
Napište Váš názor na The Suite Life Of Karan and Karib přímo zde!

Kontrola a náběr AFFS

Budu moc ráda, když se podíváte a zanecháte koment na mém druhém blogu - www.naruto-uchihabrothers-story.blog.cz. Nejvíc by mě potěšili komenty k povídkám. Všem, kteří se tam alespoň podívají, moc děkuji! :)

Srpen 2012

This is the end

24. srpna 2012 v 16:22 Různé
Ano ano, je to tak, končím! Chtěla bych napsat...něco jako poděkování a samozřejmě taky důvod, proč s tímto blogem končím.
Takže, nejdřív důvody:
  1. Tento blog špatně začal. Spoustu věcí to mám opravdu blbě udělaných, zejména obrázky a videa. A na předělávání opravdu nemám sílu.
  2. Tentokrát to není tak, že by mě blog nebavil, tentokrát mě nebaví Sladký život. Myslela jsem, že když si dám pauzu, časem mě to začne bavit, ale jaksi se tak nestalo. Dvojčata už mě nezajímají, přesídlila jsem na někoho jiného...
Ano, jsou jen dva, ale to stačí. No a teď nějaké poděkování, že? Chtěla bych poděkovat:
  • Tomuto blogu, protože nebýt něj, nikdy se ty blogy nenaučím správně dělar. Toto byl můj první pořádný blog, za který se nestydím. Děkuju :)
  • ~*~ Janii ~*~, za to, že se stala mým 1. SBéčkem a byla jím až do konce. A nebýt ní, blog nikdy nebude takový, jaký je, jelikož ona mi vysvětlila, jak pořádně udělat menu, rozcestníky atd... Děkuju. :)
  • Kiyí-chan, protože s ní jsem si myslím rozumněla ze všech SBéček nejvíc. Na mém blogu komentovala opravdu často, nakonec jsme si i psaly maily a prostě s ní byl super pokec. Její blog je taky perfektní. Děkuju :)
  • Všem mým SB, těm, kteří jsou nyní i těm, kteří kdysi byly, protože jsem měla šanci poznat super blogy a spoustu z nich byli také super lidé. Děkuju :)
  • Všem návštěvníkům mého blogu, kteří si přečetli články, komentovali, či se sem jen podívali. Děkuju :)
To by bylo všechno. Snad jsem na nikoho nezapomněla.
A abyste věděli, z blogováním nekončím. Mám svůj druhý blog o tom, co mě právě teď baví - Naruto, bráškové Uchihovi, moje povídky - www.naruto-uchihabrothers-story.blog.cz. Neberte to jako stěhování, zkrátka s tímto končím a na tamtom budu. Žádné SB tam nevedu. Budu ráda, pokud se tam někdo podívá a popřípadě tam bude i chodit. :)

Takže lidi, tímto to ukončím. Teď začínám trochu váhat, jestli to mám opravdu zveřejnit. Možná se sem ještě zase vrátím, pokud mě Sladký život začne znovu bavit. Takže se mějte! Ahoj
Nejspíš naposledy
Vaše Anet