Kopírujte pouze s touto klikačkou!

Zapoj se do bublinky přímo zde!
Napište Váš názor na The Suite Life Of Karan and Karib přímo zde!

Kontrola a náběr AFFS

Budu moc ráda, když se podíváte a zanecháte koment na mém druhém blogu - www.naruto-uchihabrothers-story.blog.cz. Nejvíc by mě potěšili komenty k povídkám. Všem, kteří se tam alespoň podívají, moc děkuji! :)

Srpen 2013

Žlutá nosí smůlu, všimli jste si?

4. srpna 2013 v 22:46 Různé
I když pochybuju, že si tento článek ještě někdo přečte, protože můj blog už je skoro rok neaktivní, stejně ho chci napsat.

Za ten rok jsem se hodně změnila a když si teď prohlížím tento svůj starý blog, musím se smát tomu, jak jsem psala ty články (hlavně teda u nadpisu: "Mocinky Vás prosím!!!" nebo jak to bylo... To jenom "WTF?! Já fakt někdy napsala mocinky?!" xD). No, psala. Spíš jen vkládala fotky a videa a když už jsem něco napsala, bylo to typu: "Ahojky, dneska jsem byla....blablablablabla." Prostě kecy, které nikoho nezajímají. Tak nějak je tohle asi takový ten typický celebritní blog s nádechem autorského. Ale jsem na něj pyšná. První blog, za který se nestydím, jak už jsem myslím psala v předchozím článku. Prostě...měl aspoň nějaký takový design, přehlednost sice trošku pokulhávala, ale dalo se to a...prostě, byl to začátek. Naučila jsem se tu, jak ten blog vlastně dělat, aby nějak vypadal. A tak dále. Ráda si na něj vzpomenu, občas napíšu do vyhledávače i jeho adresu a zběžně si ho prohlídnu. Nebyl to můj první blog, ale byl první, na kterém jsem vydržela takovou dobu. :) No, prostě na něj ještě dlouho nezapomenu.

A jak že jsem se to teda vlastně změnila? No, na Narutovi stále ujíždím (přidali se k tomu i další anime, ale Naruto je zaručeně stále číslo jedna), což znamená že můj druhý blog stále funguje. Poslouchám Black Veil Brides a jim podobné skupiny. Sladký život jsem si už znovu neoblíbila...teda, abych byla přesná, Sladký život Zacka a Codyho mám ráda pořád. To mě doopravdy bavilo a strašně mě mrzí, že třetí série s českým dabingem asi nebude. :/ Ale Sladký život na moři pro mě ztratil veškeré kouzlo. Nevím, proč. A Dylan a Cole? Ti mě taky přestali zajímat. A popravdě, co jsem se teď dívala na nejnovější fotky, už se mi ani nijak zvlášť nelíbí.. Jako vzhledově myslím. A Disney Channel? Ten už nesleduju. Dnes jsem se tam podívala na jakýsi Pes a jeho blog či co to bylo a občas, když nemám co jiného dělat, si to zapnu a co tam jede, tak na to se podívám. A to je tak jednou za pár měsíců. Popravdě, ty pořady tam už mi přijdou trapné. Ne že bych si myslela, že jsem kdovíjak dospělá a toto je pro děti, to fakt ne, ale...mě to všechno přijde stejné. Dobře, všechno je trochu o něčem jiném, ale úplně v každém pořadu se snaží o to být za každou cenu vtipní a nakonec to ani vtipné není. To je ale můj názor.

Svůj druhý blog mám hodně ráda, už ho mám rok a pár měsíců a ještě ani jednou tam nebylo nějaké pozastavení a tak. (Nepočítejmě, když jsem třeba někam jela nebo přijeli bratranci a tak... Stejně to bylo vždycky max. na 2-3 týdny, tady ty pozastavení byly několikaměsíční.) A proč? Protože to téma mě hodně baví. I když pro mě bráškové Uchihovi nejsou už číslem jedna, protože reální kluci z mého okolí jsou právěže reální (:D), stále je neskutečně žeru a jsou pro mě ti nej, co se anime, mangy a vůbec všemožných filmů, seriálů, knih atd. týče. ♥ Ale to není ten jediný důvod. Ten blog je doopravdy o něčem, ne jen ctrl+c a ctrl+v. Dobře, ze začátku jsem tam furt flákala obrázky a tak, ale od prosince je můj blog takový, jak jsem si ho představovala - hlavní náplň jsou povídky. Sice tam nejsou až zase tak často, jak bych chtěla, ale lepší se to. A konečně tedy přispívám svou vlastní tvorbou. Píšu aspoň nějaké ty texty - však o čem jiném je blog? Neřekla bych, že zrovna o obrázcích a tak, ale o textech. Takže tak.

A teď k nadpisu. Zjistila jsem, že když jsem měla žlutý design, všechno šlo do kytek. :D I tehdy, jak tu bylo to několikaměsíční pozastavení, vládla blogu žlutá. A z toho plyne poučení: nedávejte si na blog žluté designy, nebo zkrachuje! :D

A ještě poslední věc, o které jsem chtěla psát. A to je taky důvod, proč tento článek píšu zrovna dneska. Je 4. srpna. Dylan a Cole mají narozeniny! Dnes slaví 21 let, takže jim přeju všechno nejlepší a hodně úspěchů! :) Bylo hozké, když mi včera zapípalo na mobilu upozornění.. Jsem si to dokonce zapsala i tam do kalendáře.. Bylo fajn si tento blog a vůbec všechno okolo dvojčat zase pořádně připomenout. Popravdě, vzpomněla jsem si, že ti dva budou mít narozky, ale nebýt upozornění, tak mi nedojde, že už je to dnes.

A to by bylo už všechno, co jsem chtěla říct. Žijte blaze, lidi! :)
Bývalá Anet